Usługi

Stacjonarnie

Spotkajmy się w siedzibie naszej firmy i ustalmy plan naszej współpracy.

Mobilnie

Oferujemy dojazd do klienta oraz dostosowanie terminu zgodnie z potrzebami klienta.

Zdalna pomoc

Oferujemy również pomoc zdalną poprzez połączenie internetowe lub telefoniczne.

- Nasze usługi -

pc, to build, computer-4136383.jpg

Serwis komputerowy

Oferujemy szeroki zakres usług. Poprzez wstępną diagnostykę, konserwację oraz serwis twojego sprzętu komputerowego. Opisz nam swój problem a postaramy się znaleźć rozwiązanie.

sweden, stockholm, camera-77216.jpg

Instalacje monitoringu IP

Oferujemy montaż rozwiązań monitoringu IP dla Twojego domu bądź Twojej firmy. Dostosujemy najlepsze rozwiązania które są dostępne na rynku tak aby zabezpieczyć cenne dla Ciebie miejsca. Polecamy rozwiązania intuicyjne i sprawdzone przez wielu użytkowników. Tak abyś miał pewność że korzystasz z produktów sprawdzonych i godnych zaufania.

AJAX Systems

System alarmowy AJAX

Oferujemy instalację bezprzewodowego systemu alarmowego AJAX Systems. Systemy te spełniają normy EN 50131 dzięki czemu możesz połączyć go z lokalną firmą ochroniarską ale również posiadasz pewność że w przypadku włamania sam otrzymasz stosowne powiadomienia. Chroń to co cenne i zainwestuj w system alarmowy który nie wymaga połączenia kablowego dzięki czemu ograniczysz koszty związane z dołożeniem instalacji w twoim domu, lokalu, biurze.

organization, organization chart, construction-2478211.jpg

Zdalna pomoc informatyczna

Realizujemy również usługi zdalnej pomocy informatycznej. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój problem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby twój sprzęt działał bezproblemowo w każdym miejscu na świecie.

Bardzo miły właściciel , wcześniej mój Lenovo służył mi za deskę do krojenia a teraz pisze z niego ten komentarz . Dobra robota i w końcu moge pograć w metina <3
Paweł
Paweł
2024-03-24
Szybki i profesjonalny montaż kamery łatwy dostęp do aplikacji.
Lancelot First
Lancelot First
2024-03-22
Polecam ! Szybka diagnoza oraz naprawa laptopa. Damian profesjonalnie podchodzi do sprawy, jestem zadowolony z usług :).
Szymon
Szymon
2024-01-29
Bardzo polecam, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potrafi doradzić, odpowiedzieć na wszystkie pytania i przede wszystkim wywiązuje się z terminów.
Monika Neckar
Monika Neckar
2024-01-13
Polecam! Oddałem starego zawieszającego się laptopa. Sprzęt został ogarnięty i przywrócony do życia i pomimo jego wieku da się na nim pracować. Przed oddaniem laptop uruchamiał się 15 minut teraz są to sekundy (szok)! Jeszcze raz polecam!
Jozef Neckar
Jozef Neckar
2024-01-13
Polecam serdecznie konkretna robota i laptop nie do poznania 🙂
Mateusz Piasecki
Mateusz Piasecki
2024-01-09
Kompleksowa usługa, serwisant też fajny!
kacperczykk
kacperczykk
2024-01-05
Kontakt z Damianem pierwsza klasa! Laptop śmiga jak nowy :)
Michał Pietrykowski
Michał Pietrykowski
2024-01-03

Serwis komputerowy na mapach google.