O nas!

NIECH PRZEMÓWIĄ LICZBY. O NAS!

Naszym celem jest poprawa twojego komfortu korzystania ze sprzętu. Staramy się aby twoja praca z sprzętem IT była przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. 

Nadaje się do naprawy.
0 %
Sprzętów dostało drugie życie.
0 +
Realne oszczędności.
0
Ogranicz elektrośmieci!
999 K+

Z pasji do technologii

Nasza firma powstała z pasji do technologii oraz chęci dzielenia się nią. Zależy nam aby każdy odbiorca naszych usług był usatysfakcjonowany. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chcemy poznać wasze potrzeby i oferować wam rozwiązania na najwyższym poziomie. Zainwestuj swój czas i zaufanie a zrobimy wszystko co w naszej mocy abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naszej oferty!

Bardzo miły właściciel , wcześniej mój Lenovo służył mi za deskę do krojenia a teraz pisze z niego ten komentarz . Dobra robota i w końcu moge pograć w metina <3
Paweł
Paweł
2024-03-24
Szybki i profesjonalny montaż kamery łatwy dostęp do aplikacji.
Lancelot First
Lancelot First
2024-03-22
Polecam ! Szybka diagnoza oraz naprawa laptopa. Damian profesjonalnie podchodzi do sprawy, jestem zadowolony z usług :).
Szymon
Szymon
2024-01-29
Bardzo polecam, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potrafi doradzić, odpowiedzieć na wszystkie pytania i przede wszystkim wywiązuje się z terminów.
Monika Neckar
Monika Neckar
2024-01-13
Polecam! Oddałem starego zawieszającego się laptopa. Sprzęt został ogarnięty i przywrócony do życia i pomimo jego wieku da się na nim pracować. Przed oddaniem laptop uruchamiał się 15 minut teraz są to sekundy (szok)! Jeszcze raz polecam!
Jozef Neckar
Jozef Neckar
2024-01-13
Polecam serdecznie konkretna robota i laptop nie do poznania 🙂
Mateusz Piasecki
Mateusz Piasecki
2024-01-09
Kompleksowa usługa, serwisant też fajny!
kacperczykk
kacperczykk
2024-01-05
Kontakt z Damianem pierwsza klasa! Laptop śmiga jak nowy :)
Michał Pietrykowski
Michał Pietrykowski
2024-01-03